Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shtepi 2 kateshe per qira prane Bllokut te Ambasadave Shit/Blerje

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
€890/Muaj

Përshkrimi

Shtepia ndodhet ne nje zone t e qete te qytetit, me 2 kate ndertim parkim per nje veture dhe oborr, siperfaqe ndertimi total 145 m2, truall 140 m2. 3 dhoma gjumi, living, kuzhine, 2 tualete, restaurim total.

 

  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 29, 2018 at 9:18 am

  • Çmimi: €890/Muaj
  • Siperfaqe: 145 m²
  • Siperfaqe Trualli: 140
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën