Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

South Rezidence, Apartament 2+1 + Post parkimi per shitje !!! Shit/Blerje

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
€299,000/TOTAL

Përshkrimi

South Residence është një projekt me cilësi superiore qe kombinon sistemet më inovative të ndërtimit, materialet më të mira në treg dhe aftësitë më të larta inxhinierike.

Apartamenti eshte 100m2 sip bruto , 87m2 net dhe 13m2 ambjente te perbashketa.

Organizimi i apartamentit eshte living , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Orjentim jug perendim , kat i 5 teknik ,

Bashke me apartamentin shitet perfshire ne cmim nje post parkimi .

Per me shume info ju lutem na kontaktoni 0674050064

Faze ndertimi perfundon rreth 24 muaj .

Kontrate e regjistruar ne hipoteke.

 • Adresa: Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Stadiumi Selman Stermasi ZK 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 26, 2023 at 10:17 am

 • Prone ID: ath 92623
 • Çmimi: €299,000/TOTAL
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën