Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Super apartament 2+1 per shitje tek Oxhaku Shit/Blerje

Rruga Zihni Sako, Tiranë, Albania
€95,900/Total

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati ndertim i vitit 2019,

Me planimetri shume te mire, me orientim jug-perendim.

Apartamenti ka 5 dritare.

Me izolim termo akustik.

Me punime teper cilesore dhe 2 kate parkim.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, pjeserisht i mobiluar ose bosh.

Opsion per blerje parkim me cmim super,

Siperfaqe 108.5 m2

Citofoni, ashensor me cip, shkalle me dritare, 4 apartamente ne kat

Punime e brendshme jane bere vete ,

Me parket, kuzhine e prodhuar nga mobileri Dori,

Shperndarja e ambjenteve, koridor me portmanto dhe dollap, Sallon 30 m2, me 2 pale dritare, ballkon llozhe, koridor qe ben shpendarjen e dhomave te gjumit, njera me pamje jug, tjetra perendim , te dyja dhomat jane te mobiluara,

2 tualete, njeri me dritare,

Paisjet jane te gjitha te reja, markat me te mira te elektroshtepiake.

Kondicioner LG 12000 btu A++, tv LG SMART 43 INCH , Aspirator kermill TEka, lavatrice Samsung A+++, Boiler Ariston titanium, boiler Liliput Ariston   eko, Lavastovilje Ariston, frigorifer 182 cm Samsung A+++  me  dispenser uji, furre Candy,  Pianure Elektrolux, Fshese me korent Philips, internet  fiber dhe iptv per 1 vit.

Sigurim prone per 10 vite

 

Dhoma e gjumit e sapo blere.

Kend i ri, tavolina  e re,

Pamje e jashtezakonshme e Tiranes.

Vendodhje shume e mire ,prane st te autobuzit, uje drita , shkolla kopshte ne afersi, 15 min ne ķembe nga pazari i ri parku i dajtit 10 min me makine, sherbim farmaci, market, kmy pak metra nga ndertesa

shitet per arsye emigrimi.

CERTIFIKATE PRONESIE

Per nje  vizite ne prone na kontaktoni.

 

 • Adresa: Rruga Zihni Sako, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Xhamlliku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 17, 2020 at 8:55 am

 • Çmimi: €95,900/Total
 • Siperfaqe: 109 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i ndertimit: 10.07.2019

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën