Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke are per shitje ne Spitalle Shit/Blerje

Rruga Miqesia, Durrës, Albania
€10,000/Dynym

Përshkrimi

Shitet toke are ne zonen e Spitalles.

Toka eshte afer rruges kryesore dhe prane zones industriale.

Mundesi zgjerimi deri ne 20000 m2.

Disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Miqesia, Durrës, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Qarku: Qarku i Durrësit
  • Zona: Spitalle
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 6, 2017 at 3:24 pm

  • Çmimi: €10,000/Dynym
  • Siperfaqe: 10260 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat