Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke are per shitje prane universitetit “Aleksander Moisiu” Durres Shit/Blerje

Rruga Currila, Durrës, Albania
€30,000/Dynymi

Përshkrimi

Shitet toke are prane universitetit “Aleksander Moisiu” Durres.

Lehtesisht e aksesueshme nga rruga kryesore.

Uje drita dhe energji elektrike

Mundesi shtese deri ne 12000 m2.

Toka disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion nga kontaktoni.

 

 

  • Adresa: Rruga Currila, Durrës, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 6, 2017 at 3:42 pm

  • Çmimi: €30,000/Dynymi
  • Siperfaqe: 6156 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat