Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke per shitje breg deti Currila Durres Shit/Blerje

Kallm Durrës, Durrës, Albania
€385,000€55/m2

Përshkrimi

Toke per shitje ne vije te pare te plazhit e Currilave .

E vendosur ne nje faqe te bute kodre e cila e jep nje pamje piktoreske te detit .

Zona eshte ne zhvillim dhe rruga eshte e jo e sistemuar, plotesisht .

Me siperfaqe 7000m2, me certifikate pronesie.

Mundesi per cdo lloj biznesi.

Per nje vizite ne prone dhe informacion tjeter na kontaktoni.

  • Adresa: Kallm Durrës, Durrës, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Qarku: Durrës County
  • Zona: Durres Plazhi i Currilave
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 4, 2021 at 12:18 pm

  • Prone ID: ath 2421
  • Çmimi: €385,000
  • Siperfaqe Trualli: 7000 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën