Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke per zhvilillim Prane Teg Shit/Blerje

Mjull Bathore, Albania
€155/M2

Përshkrimi

Toka ndodhet ne zone te urbanizuar, prane TEG

Toka eshte e rrethuar me avlli dhe me koeficent 0.3 ndertim ose per zhvillim sipas nevojes.

Zona eshte e qete.dhe me pak ndertime rreth e qark,

Aksesi sigurohet me rruge te asfaltuar.

Ka pamje te mire  dhe orientim.

Siperfaqe totale 2300 m2

Cmimi eshte korrekt per zonen.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

 

  • Adresa: Mjull Bathore, Albania
  • Qyteti: Mjull Bathore
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 10, 2020 at 9:08 am

  • Çmimi: €155/M2
  • Siperfaqe: 2300 m²
  • Siperfaqe Trualli: 2300 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën