Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke truall per shitje Sarande !!! Shit/Blerje

Rruga Gjergj Araniti, Sarandë, Albania
€120/m2

Përshkrimi

Athome Real Estate!!!

E vendosur me pamje nga porti dhe gjiri i Sarandes

📍 Sarande,toke truall per shitje 440m2!!!

ℹ️ zone e parashikuar ndertim banesa, hotel

💶120€/m2

Dokumentacion i plote .

ℹ️0674050064

  • Adresa: Rruga Gjergj Araniti, Sarandë, Albania
  • Qyteti: Sarande
  • Qarku: Qarku i Vlorës
  • Zona: sarande
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 27, 2023 at 12:11 pm

  • Prone ID: ath sr423
  • Çmimi: €120/m2
  • Siperfaqe Trualli: 440 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën