Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke truall per shitje Shit/Blerje

Rruga Zallit, Tiranë, Albania
€1/m2

Përshkrimi

Shitet ose perqindje ndertimi prane Kondres se diellit Toke truall

Prane tokes jane te gjitha facilitetet Uji , energjia , elektrike Dhe rruga kryesore .

Mundesi  e mire investimi

  • Adresa: Rruga Zallit, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2017 at 10:19 am

  • Prone ID: xht
  • Çmimi: €1/m2
  • Siperfaqe: 900 m²
  • Siperfaqe Trualli: 900 m²

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën