Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Truall dhe magazine per shitje ne Arbane Shit/Blerje

Fortuzaj, Albania
€57,000/Total

Përshkrimi

Truall dhe magazine per.shitje buze rruges be Arbane.

Per cdo lloj biznesi

Na kontaktoni per detaje.

  • Adresa: Fortuzaj, Albania
  • Qyteti: Fortuzaj
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 15, 2020 at 5:09 pm

  • Çmimi: €57,000/Total
  • Siperfaqe: 89 m²
  • Siperfaqe Trualli: 200 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat