Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Truall per shitje ne Farke Shit/Blerje

Rruga Panorama e Liqenit, Tiranë, Albania
€120/M2

Përshkrimi

Trualli ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe piktoreske te liqenit te Farkes, ne vije e pare te mundesise per ndertime, me pamje nga liqeni,  me mundesi te mire per shfytezim ndertim vila ose kompleks rezidencial.

Trualli ka te bere dhe pdv 1  , dhe eshte gati per fazen tjeter qe te con ne marrjen e lejes.

Per cdo informacion shtese dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Panorama e Liqenit, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 25, 2019 at 7:55 am

  • Çmimi: €120/M2
  • Siperfaqe: 12000 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën