Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vila per qira ne Rezidencen Long Hill Me Qera

Long Hill Residence, Albania
€2,400€2,800/Muaj

Përshkrimi

Vilat ndodhen ne nje prej komplekseve residenciale me te mira te tirane, qetesi maksimale dhe kualitet jetese superior,ambjente te mirembajtura me kujdes, dhe punim shume cilesore.

Siperfaqe nga 219 m2 ndertim dhe 330m2 truall, parkim.

 

  • Adresa: Long Hill Residence, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 13, 2020 at 2:22 pm

  • Çmimi: €2,400
  • Siperfaqe: 219 m²
  • Siperfaqe Trualli: 330 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën