Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vila per qira Te rruga Donika Kastiroti dhene me qera/rented

Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
€4,000/Muaj

Përshkrimi

Jepen dy vila per qira te Rruga Donika Kastrioti prane kullave binjake.

Vilat jepen bashke ose vec.

Ndodhen ne nje zone te qete dhe me shume facilitete prane.

Vilat jepen bosh, per banim ose per zyra.

Vilat kan nje oborr prej 300 m2 dhe secila vile eshte e perbere nga dy kate.

130 m2 njera vile e ndare ne 65 m2 kati 1 dhe 65 m2 kati 2, e ndare ne dy 1+1.

Dhe 140 vila tjeter ku eshte e perber nga nje kuzhine ne katin e pare

dhe ne katin e dyte ka nje dhome gjumi me banjo brenda dhe nje dhome pritje + nje verand.

Ne cmim jane te perfshira eshe taksat.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 3, 2020 at 11:41 am

  • Çmimi: €4,000/Muaj
  • Banja: 3

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat