Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile 2 kate per Qera, Pazari i Ri !!! Qera / for Rent

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
€1,650/Month

Përshkrimi

Vile per qera me siperfaqe totale 250 m2 ndodhet shume prane “Pazari i Ri”,

Prona është e organizuar me dy kate , verande dhe oborr.

Kati i parë ka: guzhinë, dhomë ndenje,2 dhoma gjumi dhe tualet lavanderi, ambjent per magazinim.

KAti i pare eshte e organizuar: korridor, 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 tualet .

Kati i pare lidhet me veranden e cila eshte shume funksionale.

Kopshti eshte me siperfaqe 390 m2 me mundesi parkimi.

Prona jepet me qera e mobiluar sic eshte, sistem kondicionimi.

Post parkimi per 1 makina.

Zone shume e qete, ambjent familjar.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Pazari i Ri ZONA 2/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 25, 2021 at 9:27 am

 • Prone ID: ath 11225
 • Çmimi: €1,650/Month
 • Siperfaqe: 250 m²
 • Siperfaqe Trualli: 390 m²
 • Dhoma: 6
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën