Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile 2 kate per blerje / qera Peze Helmes Tirane Shit/Blerje

Peze Helmes, Albania
€395,000€800/Muaj

Përshkrimi

Jepet per qera vile 2 kat plu garazh ne Peze Helmes .

Vila disponon 3 dhoma gjumi, 3 banjo, dhome ndenje, ambjent gatimi, dhe kuzhine e vecante.

Poste parkimi per 2 ose me shume makina, dhe siperfaqe toke 1690m2 e mbjelle me drure dekorative dhe frutore .

Vilat jepet e mobiluar ose bosh ne varesi te kerkeses.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Peze Helmes, Albania
 • Qyteti: Peze Helmes
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Peze Helmes
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 27, 2021 at 11:56 am

 • Prone ID: ath121693
 • Çmimi: €395,000
 • Siperfaqe: 300 m²
 • Siperfaqe Trualli: 1690 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën