Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile 2 kate per qera prane Parkut te Liqenit Artificial. Rezervuar

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania
€1/Month

Përshkrimi

Vile per Qera prane Kompleksit  Dinamo.

Vila eshte ne nje ndertim te ri,e investuar ne sistem ngrohje,parket,tualete te reja, sistem kamerash etj.

Ndodhet ne nje zone mjaft te mire mundesi pershtatje per , kopesht, klinike, kurse private, zyra dhe banim

Vila eshte e  pa mobiluar dispono vetem  kuzhine .

Vila ndahet ne kete menyre: Kati 0; 1-garazhd + 1-holle 1-zyre. Kati 1; 1- sallon +1- tualete+1 dhome gjumi.

Kati 2; disponon 3-dhoma gjumi  +1 tualete+1 verande.

Vila eshte e rrethuar nga ballkone rreth e perqark.

Ka nje sip. oborri reth e per qark 60 m2.

Ne cmim perfshihen dhe taksat

Per nje  vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni !

 • Adresa: Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 16, 2019 at 9:48 am

 • Prone ID: ath kd324
 • Çmimi: €1/Month
 • Siperfaqe: 360 m²
 • Siperfaqe Trualli: 60 m²
 • Dhoma: 4
 • Banja: 3
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat