Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile 3 kate siperfaqe 220 m2 Olive Grove Rezidence Shit/Blerje

Mullet, Albania
€360,000/Total

Përshkrimi

Projekti “Olive Grove” ndodhet në zonën e Mullet-it, vetëm 15 minuta larg qytetit të Tiranës. Koncepti dhe qëllimi kryesor i projektit është të sigurojë një stil jetese modern e të rehatshëm, duke përfituar plotësisht nga bukuria natyrore që ofron zona. Projekti “Olive Grove” krijon një komunitet të vogël dhe siguron që të gjithë të kenë hapësirën e nevojshme personale dhe atë të përbashkët. Për më tepër, projekti “Olive Grove” është shumë miqësor ndaj mjedisit, jo vetëm për faktin që është larg ndotjes së qytetit, por edhe sepse është kushtuar vëmendje dhe kujdes maksimal ndaj natyrës.

Vilat 3 katëshe të tipologjisë 3+1 me sipërfaqe 220 m², përbëhen nga dy dhoma gjumi me garderobë, ballkon dhe një tualet në katin e dytë, një dhomë gjumi me garderobë, ballkon dhe 1 tualet në katin e parë, si edhe kuzhinë, ambient ngrënieje e ndenjeje, verandë dhe 1 tualet në katin përdhe. Krahas këtyre hapësirave, ka të paktën 100 m² kopësht dhe një parkim me sipërfaqe rreth 20 m² dhe nje post parkimi i hapur.

 • Adresa: Mullet, Albania
 • Qyteti: Mullet
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Mullet Tirane.
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 1, 2021 at 9:14 am

 • Prone ID: athm 010421
 • Çmimi: €360,000/Total
 • Siperfaqe: 220 m²
 • Siperfaqe Trualli: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 2
 • Garage Size: 20

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën