Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile dy kateshe per qira te vilat e Selites Me Qira

Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania
€1,500/Muaj

Përshkrimi

Jepet vile 2 kateshe per qira te Vilat e Selites.

Vila ndodhet ne nje zone mjafte te qete per banim.

Vila eshte e mobiluar dhe ne secilin kat jane 3 dhoma.

Gjithashtu jan dhe 3 banjo nje ne katin e pare dhe dy ne katin e dyte.

Vila ofron edhe 3 poste parkimi.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

 • Adresa: Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Selite
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 15, 2019 at 9:22 am

 • Çmimi: €1,500/Muaj
 • Siperfaqe: 280 m²
 • Dhoma: 6
 • Banja: 3
 • Garazh: 3

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat