Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile dy kateshe per shitje te Komuna Parisit Shitje / Sale

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€400,000/Total

Përshkrimi

Shitet vile dy kateshe te Komuna Parisit.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe larg zhurmes.

Siperfaqa e viles eshte:

100 m2 ne katin e pare e cila ka dy dhoma, kuzhinen te vecuar dhe dhomen e ndejnes dhe nje banjo.

100 m2 ne kati i dyte e cila ka 3 dhoma gjumi,

njera prej dhomave ka nje garderobe dhe nje ballkon, koridor banjo.

Ne total shkon 200 m2.

Vila disponon dokumentacion te rregullt.

  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Komuna e Parisit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 17, 2020 at 10:19 am

  • Prone ID: 200
  • Çmimi: €400,000/Total
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën