Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile Lluksoze per Shitje Gjiri i Lalsit Shitje / Sale

RRuga e Lalezit
€595,000/TOTAL

Përshkrimi

Vile per shitje vetem 10 minuta me Makine nga Plazhi i Gjiri i Lalsit , 20 minuta nga Aeroporti,  3o minuta nga Tirana .

Sipërfaqja e pronës bashkë me pemëtoren- 4400 m2
Sipërfaqja e ndërtimit 410 m2

KATI LART
Ndejtje,
Gatim+ngrenie
Dhomë pritje me hyrje edhe direkt nga jashte
Dhome matrimoniale +vaskë në nivelin e dyshemese+garderobe+ banjo matrimoniale
Banjo dite
Ballkon me pamje nga bregu i detit

KATI POSHTE
Sallë lojrash, Dy dhoma gjumi, Banjo, Sauna, Depo, Dhomë teknike

Ndërtesa me strukturë betoni +metalike, mermer Thasos dhe mure guri

Pishine bashkëgjitur nderteses dhe dhomë teknike
3 skylights
Hapsire për fushë tenisi
Hapsire parkimi për 5-10 makina, brenda prones
Pemetore afro 1600 m2, Pus uji I dedikuar

Vila eshte aktualisht ne fazen e rifiniturave .

Cmimi i shitjes ne gjendjen aktuale 595000 euro

Kthimit te investimit Qera: 8-12%/vit. Parashikimi vlere e shtuar prone: 5-10%/viti.

 

 • Adresa: RRuga e Lalezit
 • Qyteti: Shkallë
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Gjiri i Lalsit Shkalle
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 20, 2019 at 12:36 pm

 • Prone ID: ath322
 • Çmimi: €595,000/TOTAL
 • Siperfaqe: 410 m²
 • Siperfaqe Trualli: 4400 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 5

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën