Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile Luksoze per qera Peze Helmes Me Qera

Peze Helmes, Albania
€1,500/Month

Përshkrimi

Jepet me qera vile luksoze vetem 30 minuta nga qendra

Vila eshte e organizuar ne dy kate plus bodrum .

Kati i pare eshte i organizuar ne dhome ndenje  me oxhak ,  kuzhine te vecante dhe dhome ngrenie .

Kati i 2 jane 3 dhoma gjumi dhe 3 banjo .

Kati nen toke jane vendosur lavanderia dhe parkimi ,

Vila ka ne pronesi te saj dhe 2000 m2 toke e mbjelle me dru frutore .

Per me shume informacion ose nje vizite prane saj ju lutem te  na kontaktoni .

 • Adresa: Peze Helmes, Albania
 • Qyteti: Peze Helmes
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 27, 2021 at 11:58 am

 • Çmimi: €1,500/Month
 • Siperfaqe: 350 m²
 • Siperfaqe Trualli: 2000 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën