Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile me pishine per qira prane Teg-ut Me Qera

Rolling Hills, Albania
€4,000/Muaj

Përshkrimi

Vila eshte me nje kubatute te rregullt, dhe me siperfaqe te madhe trualli, me pushine personale, me punime shume cilesore te jashteme dhe te brendshme, me vend parkimi.

 

  • Adresa: Rolling Hills, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Rolling Hills
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 19, 2020 at 12:53 pm

  • Çmimi: €4,000/Muaj
  • Dhoma: 5
  • Banja: 3
  • Garazh: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën