Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile me qera Rruga Elbasanit Me Qera

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
€2,499/Muaj

Përshkrimi

Informacion mbi vilen:

• Siperfaqe Trualli 526m2
• Siperfaqe Garazhdi 100m2
• Ndertim 2 katesh Organizimi:

•Kati perdhe:
Sallon i bollshem,
Kuzhine e vecuar
1 tualet me ajrim me dritare
• Kati 1:
3 dhoma gjumi
Tualet

Informacion shtese:
• Vila eshte e ndertuar me te gjitha parametrat bashkohore.
• Sistem kapot dhe vetrata termike e veshur ne pjesen me te madhe me gure natyror.
• Brenda eshte me parket sistemi i ngrohjes eshte qendror, uje i ngrohte me panele djellore, tualeti i katit perdhe dhe katit te pare me ngrohje dyshemeje.
Poste Parkimi 3 cope

  • Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 1, 2024 at 1:51 pm

  • Çmimi: €2,499/Muaj
  • Siperfaqe: 290 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 3
  • Garazh: 3

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën