Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vilë për qira ne qendër Me Qera

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
€1/Muaj

Përshkrimi

Vila 2 kat ndodhet prane rruges se Ambasadave, me nje ndertim stil Italian, me Siperfaqe ndertim 150m2, dhe toke 140 m2

Me ndarje me katin 0, sallon,g  tualet, dhome miqsh,

Kati 1 2 dhoma gjumi tualet,

Verande dhe mundesi per parkim makine te Vogel.

Lehtesira, oxhak, kondicioner, rinovim I Sapo bere.

Cmimi I qerase eshte Neto.

Per me teper na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 26, 2020 at 9:11 am

  • Çmimi: €1/Muaj
  • Siperfaqe: 150 m²
  • Siperfaqe Trualli: 140 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën