Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Hotel per qira prane 21 Dhjetorit Me Qira

21 Dhjetori, Tirana, Albania
€3,300

Përshkrimi

Hotel 4 katesh per qira prane 21 dhjetorit.

Secili kat eshte 120 m2 dhe ka nje verande 50 m2.

Funksioni hotel + bar.

Ne cmim nuk perfshihet 15%.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: 21 Dhjetori, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: 21 Dhjetori
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 13, 2021 at 10:38 am

  • Çmimi: €3,300

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën