Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile per qira tek Rolling Hill Me Qera

Rolling Hills, Albania
€3,490/Muaj

Përshkrimi

Vile me qira tek kompleksi me  mire ne shqiperi,

Me siperfaqe 340 m2 ndertimi, dhe siperfaqe truallli 660 m.

Me 4 dhom 3 banjo,

Cilesi e Larte punimesh, dhe kualitet I Larte jetese.

Pere teper me kontaktoni,

 

  • Adresa: Rolling Hills, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Rolling Hills
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 13, 2020 at 3:28 pm

  • Çmimi: €3,490/Muaj
  • Siperfaqe: 340 m²
  • Siperfaqe Trualli: 440 m²
  • Dhoma: 4
  • Banja: 3

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën