Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile per shitje ne Durres Shitje / Sale

Rruga Apulia, Durrës, Albania
€300,000/Total

Përshkrimi

Shitet vile 3-kateshe ne Durres.

Nje mundesi shume e mire investimi, vila eshte e pershtatur por hoteleri.

Vila eshte me certifikat pronesie, 440 m2 ndertim dhe 400 m2 truall.

Disponon 12 dhoma te gjitha te mobiluara, tualet dhe kondicioner per cdo dhome.

Gjithashtu prona eshte e listuar prej 4 vjetesh ne booking.com,

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion ju ftoj te na kontaktoni.

 

 

 

 • Adresa: Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Qarku: Qarku i Durrësit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 23, 2018 at 4:30 pm

 • Çmimi: €300,000/Total
 • Siperfaqe: 440 m²
 • Siperfaqe Trualli: 400 m²
 • Dhoma: 12
 • Banja: 12

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas
 • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Eduina l
+3554222444 +3554222444

Pyetje për pronën