Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile per Shitje ne Qerret Shitje / Sale

Golem, Albania
€195,000

Përshkrimi

Vila ndodhet ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Qerretit

Vila ka punime shume cilesore dhe ndodhet vetem 50 m larg detit

Vila organizohet nga 2 kate,kati 1 perbehet nga sallon,kend gatimi

ambinet ndenje,verand dhome gjumi dhe nje tualet

Kati i dyte per behet nga 1dhome gjumi,tualet,1ballkon dhe nje dhome ndenje .
Kati i dyte mund te ndahet dhe te funskionoje si nje apartament i vecante ne rast dhenie me qera per te cilen zonaa ka kerkesa te shumta

Nga veranda mund te shijohet pamja e pishave dhe gjelberimit te kompleksit.

Panel diellor,sistem kapot,gjithashtu ka hapesire per 2 poste parkimi

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

 • Adresa: Golem, Albania
 • Qyteti: Golem
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 22, 2020 at 8:42 am

 • Çmimi: €195,000
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Siperfaqe Trualli: 500 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user EA
+3554222444 +355672001821

Pyetje për pronën