Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Side by side vila per shitje prane Teg-ut Shit/Blerje

Km 5°,, Rruga e Elbasanit, Lundër 1 1045, Albania
€350,000/Total

Përshkrimi

Vila ndodhen ne nje kompleks prej 19 vilash, me akses te mire prane rrugeve nacionale, shume prane teg-ut, liqenit, rruges tirane-elbasan, f=dhe 10 minuta larg qendres se tiranes. Me siperfaqe ndertimi 268 m2,  oborr te konsiderueshem, i pambaruar ne ambjentet e brendshme dhe ne dispozicion te pershtatjes nga bleresi. Kompleksi eshte totalisht i rrethuar. Garazh per 2 makina.

Parkim, sallon ngrenie gatim ne katin 1, dhe 3 dhoma gjumi ne katin e 2.
24/7  sherbim roje. 4 tualete.

Per informacion shtese na kontaktoni ne agjenci.

  • Adresa: Km 5°,, Rruga e Elbasanit, Lundër 1 1045, Albania
  • Qyteti: Lundër 1
  • Kodi postar: 1045
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 21, 2018 at 10:28 am

  • Çmimi: €350,000/Total
  • Siperfaqe: 268 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën