Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile per shitje Tek San Pietro Resort, gjiri i Lalzit Shit/Blerje

San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania
€1/Total

Përshkrimi

 

📍#GJIRIILALZIT, #ALBANIA
📐Vila ka nje siperfaqe prej 204m2 dhe siperfaqe parcele 800m2.
✅Vila organizohet nga 2 kate.
✅Kati i pare i viles eshte i organizuar nga 1 sallon, 1 ambient kuzhine dhe 1 tualet.
✅Kati i dyte i viles eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
✅Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
✅Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.

Tarife sherbimi 1%

 • Adresa: San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania
 • Qyteti: Plazhi San Pietro
 • Qarku: Qarku i Durrësit
 • Kodi postar: 2000
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 28, 2021 at 10:33 am

 • Çmimi: €1/Total
 • Siperfaqe: 204 m²
 • Siperfaqe Trualli: 800 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën