Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile per Shitje/Qera ne Rezidencen Sunrise Rezervuar

Lundër 1, Albania

Përshkrimi

Vile per shitje/qera ne Rezidencen Sunrise

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane me punime shume cilesores prane qendres

Tregtare TEG i rrethuar nga gjelberi ne nje zone mjaft te qete plote drite dhe ajer te paster

Vila eshte 2 kate plus bodrumin ku eshte i perfshire vendi parkimit per deri ne tre makina dhe

ambienti per lavanterin

Kati i pare eshte i perbere nga:

Soxhorno e bollshme me oxhak

Kuzhi

Banje

Oborr  i kendshem

Kati i dyte perbehet nga :

2 dhoma gjumi

1 banje

2 ballkone

Gjithashtu Vila ka nje dhome tjeter ne papafingo

Cmimi i qerase 2500 euro ne muaj

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

  • Adresa: Lundër 1, Albania
  • Qyteti: Lundër 1
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 30, 2021 at 11:50 am

  • Dhoma: 3
  • Banja: 2
  • Garazh: 3

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën