Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile stil Amerikan per shitje ne Korçë. Shitje / Sale

Korçë, Albania
€229,000/Total

Përshkrimi

Vila ndodhet ne lagje me te qete te Korces se serenatave, prane shkollles se muzikes.

Me siperfaqe ndertim 405m2, siperfaqe trualli 524 M2,

2 Kate plus gjysëm bodrum, me certifikate pronesie trualli dhe ndërtese, mundesi per te zhvilluar bisnes , banim, investim, ose thjesht per te patur nje shtepi te dyte. Punimet jane ne stil Amerikan me dru masiv, oborr me peme, ndertim cilesor. Ngrohje qendrore.

Per informacion te detajuar na kontaktoni.

 • Adresa: Korçë, Albania
 • Qyteti: Korce
 • Qarku: Korçë County
 • Zona: Shkolle Muzikes
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 26, 2019 at 11:47 am

 • Çmimi: €229,000/Total
 • Siperfaqe: 405 m²
 • Siperfaqe Trualli: 524 m²
 • Dhoma: 6
 • Banja: 4

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat