Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra 4 ambjente per qira, prane Kullave binjake Me Qera

Kullat Binjake Tiranë, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania
€900/Muaj

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne nje godine prestigjoze prane Krueministrise, me siperfaqe 117 m2, me 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone, dhe gjithashtu ka nje pamje te lire.objekti ka 4 ashensore, dhe punime cilesore.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tarife sherbimi per qeramarresin 1/2 qira.

 

  • Adresa: Kullat Binjake Tiranë, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Kodi postar: 1000
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 23, 2021 at 8:36 pm

  • Çmimi: €900/Muaj
  • Dhoma: 4
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën