Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra Luksi per qira ne Blv, Deshmoret e Kombi Me Qera

Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
€1,300

Përshkrimi

Ambjenti per zyre ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, me akses te menjehershem me bulevard, me punime cilesore Ndertimi dhe me nje arredim kualitativ.

Siperfaqe 112 M2, 3 ndarje , tualete.

Ne cmim nuk perfshihet tatimi ne burim.

 

  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 26, 2019 at 12:23 pm

  • Çmimi: €1,300
  • Siperfaqe: 112 m²
  • Dhoma: 3

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën