Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra per qira ne Myslym Shyr Me Qira

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
€1,300/Muaj

Përshkrimi

Jepet zyre per qira ne Myslym Shyr.

Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i perbere nga gjashte ndarje.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.

Zona ku ndodhet ambjenti eshte nje nder me te kerkuarat per biznes.

Ne cmimin e qirase eshte i perfshire edhe 15%.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Myslym Shyri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 6, 2019 at 10:05 am

  • Çmimi: €1,300/Muaj
  • Siperfaqe: 170 m²
  • Dhoma: 6
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën