Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra per qira ne Myslym Shyr Me Qira

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
€2,000/Muaj

Përshkrimi

Jepet zyre per qira ne Rrugen Myslym Shyri.

Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka akses te menjehershem me rrugen kryesore.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 250 m2.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Myslym Shyri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 13, 2019 at 8:54 am

  • Çmimi: €2,000/Muaj
  • Siperfaqe: 250 m²
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën