Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra per qira prane Juridikut Qera / for Rent

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania
€500/Muaj

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne nje prej ndertaeeva me te Mira te zones, me ashensor, me siperfaqe te bollshme, me 3 ndarje, guzhine me vete, 2 tualete, ballkon.

Mundesi per te marre me qira dhe nje parkim.

  • Adresa: Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Kodi postar: 1000
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 18, 2019 at 3:16 pm

  • Çmimi: €500/Muaj
  • Siperfaqe: 110 m²
  • Siperfaqe Trualli: m² m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën