Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra per qira te Rruga e Kavajes dhene me qera/rented

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
€530/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent per zyra te Rruga e Kavajes.

Zyra ndodhet ne katin e dyte banim dhe me pamje nga rruga kryesore.

Ambjenti eshte i ndare ne tre ambjente, nje ballkon, nje banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 6, 2020 at 9:44 am

  • Çmimi: €530/Muaj
  • Siperfaqe: 80 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat