Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra per qira tek rruga e Bogdaneve Me Qera

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
€500/Muaj

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe administrim shume te mire.

Me siperfaqe 73 m2, koncept open

Me tualet dhe mobilim te pjesshem.

Ne cmim perfshihen taksat.

Pet nje vizite ne prone na kontaktoni

Tarife sherbimi agjencie 1/2 qira per qeramarresin.

  • Adresa: Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Kodi postar: 1001
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 24, 2021 at 7:52 am

  • Çmimi: €500/Muaj
  • Siperfaqe: 73 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën