Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyra,studio, njesi , dyqan, per qera Sheshi Willson ! Qera / for Rent

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
€350/Muaj

Përshkrimi

Jepet per qera Zyra, studio, njesi biznesi, dyqan, prane Sheshit Willson .
Ambjenti eshte me siperfaqe 43m2 dhe i pozicionuar ne nje qender biznesi .
Akses lehtesisht nga rruga kryesore.
Sistem kondicionimi A/C mundesi parkimi ne zone.
Vendodhje.
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Zyra postare nr 8
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 12, 2019 at 9:20 am

  • Prone ID: Athfl 382
  • Çmimi: €350/Muaj
  • Siperfaqe: 43 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat