Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Zyre per qira prane Kristal Center E dhene me qera

Rruga Tish Dahia, Tiranë, Albania
€135/Muaj

Përshkrimi

Jepet zyre per qira prane Kristal Center

Zyra eshte ambient open space dhe disponon 1 tualet.

Mundesi shfrytezimi per cdo lloj biznesi.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Tish Dahia, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 23, 2018 at 9:10 am

  • Çmimi: €135/Muaj
  • Siperfaqe: 35 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat