Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shit/Blerje
€550,000/TOTAL
Shit/Blerje

Vile dhe toke per Blerje Akacia Hills Rezidence

Mjull Bathore, Albania

Dhoma: 5Banja: 3m²: 680

Vila ne shitje

Ilir Cino

1 month ago

€550,000/TOTAL

Dhoma: 5Banja: 3m²: 680

Vila ne shitje

1 month ago

Shit/Blerje
€1/Total
Shit/Blerje

Lokal per shitje ose qira , Rruga Hoxha Tasim

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania

Ambjente Komerciale ne Shitje

Olsi Cino

1 month ago

€1/Total

Ambjente Komerciale ne Shitje

1 month ago

Shit/Blerje
€169,500
Shit/Blerje

Apartament 2+1 dhe parkim per shitje ne rezidence prane Teg-ut

Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 145

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

1 month ago

€169,500

Dhoma: 2Banja: 2m²: 145

Apartamente ne Shitje

1 month ago

Shit/Blerje
€749/M2
Shit/Blerje

Apartamente 1+1 dhe parkime per shitje tek Oasis Reaidence

Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga Luis Jansin Henkard 16, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 73

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

2 months ago

€749/M2

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 73

Apartamente ne Shitje

2 months ago

Shit/Blerje
€180,900€2,700/M2
Shit/Blerje

Okazion dyqan njesi biznesi per blerje prane Kopshtit Zoologjik !!!

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania

Banjë: 1m²: 67

Ambjente Komerciale ne Shitje

Ilir Cino

2 months ago

€180,900€2,700/M2

Banjë: 1m²: 67

Ambjente Komerciale ne Shitje

2 months ago

Shitje / Sale
€400,000/Total
Shitje / Sale

Vile dy kateshe per shitje te Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Tirana, Albania

Dhoma: 3Banja: 2

Vila ne shitje

Merita Xhepa

3 months ago

€400,000/Total

Dhoma: 3Banja: 2

Vila ne shitje

3 months ago

Shit/Blerje
€105,900/Total
Shit/Blerje

Komfort dhe i kendshem Apt 2+1 per blerje Parku Kombetar !!!

Rruga Faik Konica, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 82

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

3 months ago

€105,900/Total

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 82

Apartamente ne Shitje

3 months ago

Shit/Blerje
€1,390/M2
Shit/Blerje

Penthouse per shitje 222 m2, Prane Restorant Floga

Restaurant Floga, Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania

Dhoma: 4Banja: 2m²: 2224

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

3 months ago

€1,390/M2

Dhoma: 4Banja: 2m²: 2224

Apartamente ne Shitje

3 months ago

Shit/Blerje
€95,900/Total
Shit/Blerje

Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku-Xhamlliku, jug-perendim

Rruga Zihni Sako, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 109

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

3 months ago

€95,900/Total

Dhoma: 2Banja: 2m²: 109

Apartamente ne Shitje

3 months ago