Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Me Qera
€12€25/M2
Me Qera

Ambjente komerciale dhe Apartamente per qira Tek Garda

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania

m²: 88

Te Tjera Qera

Olsi Cino

5 months ago

€12€25/M2

m²: 88

Te Tjera Qera

5 months ago

Me Qera
€1,800/Muaj
Me Qera

Apartament 4+1 per qira prane bllokut

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Dhoma: 4Banja: 3m²: 200

Te Tjera Qera

Olsi Cino

6 months ago

€1,800/Muaj

Dhoma: 4Banja: 3m²: 200

Te Tjera Qera

6 months ago

Me Qera
€3,000/Muaj
Me Qera

Vile per qira prane Teg-ut

TEG - Tirana East Gate, Lundër 1, Albania

Dhoma: 4Banja: 2m²: 245

Te Tjera Qera

Olsi Cino

7 months ago

€3,000/Muaj

Dhoma: 4Banja: 2m²: 245

Te Tjera Qera

7 months ago

Me Qera
€1,990/Muaj
Me Qera

Penthouse per qira tek Sunrise Rezidence

Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania

Dhoma: 3Banja: 2m²: 400

Te Tjera Qera

Olsi Cino

8 months ago

€1,990/Muaj

Dhoma: 3Banja: 2m²: 400

Te Tjera Qera

8 months ago

Me Qira
€1,000/Muaj
Me Qira

Vile per qira prane Prince Park

Tirana, Albania

Te Tjera Qera

11 months ago

€1,000/Muaj

Te Tjera Qera

11 months ago

Ndertimi i ri
€1,700/Muaj
Ndertimi i ri

Super apartament per qira prane Parkut Kombetar

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Dhoma: 3Banja: 2: 180

Te Tjera Qera

Olsi Cino

1 year ago

€1,700/Muaj

Dhoma: 3Banja: 2: 180

Te Tjera Qera

1 year ago

Me Qera
€1,300/Month
Me Qera

Apartament 3+1 per Qira tek Nobis

Liqeni Artificial i Tiranës, Tirana, Albania

Dhoma: 3Banja: 2m²: 165

Te Tjera Qera

user EA

2 years ago

€1,300/Month

Dhoma: 3Banja: 2m²: 165

Te Tjera Qera

2 years ago

Me Qera
€380/Muaj
Me Qera

Magazine me qera prane shkolles

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania

Banjë: 1m²: 100

Te Tjera Qera

user CnO

3 years ago

€380/Muaj

Banjë: 1m²: 100

Te Tjera Qera

3 years ago


Open chat