Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1+parkim per Shitje, Secret Garden Rezidence Shit/Blerje

7VF6+P79, Tirana, Albania
€268,900/Total

Përshkrimi

Shesim  2+1 +parkim

Ne katin 2

2 apartamente ne kat

Super ndertim

– Dritaret triple xham per izolim akustik dhe termik maksimal. Dyer filomur.

– Dy ballkone, një në dhomën e gjumit matrimoniale dhe një në ambientin e ndenjes.

– Orientimi jug-lindje-perendim

– Mobilim cilesor nga Lugano Home Collection, kuzhina me aksesore blum dhe blanco, banko quartz.

– Ndricim tavanor me spote dhe LED të fshehur.

-Elektroshtepiaket e kuzhines te cilesise se larte

– Izolim anesore ne muret ndares me lesh guri, izolim akustik me shtrese në dyesheme dhe tavan për privatësi maksimale me komshinjtë

– Filter qendror uji Echosoft

Tarife sherbimi 1% per bleresin

 

  • Adresa: 7VF6+P79, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 4, 2024 at 9:11 am

  • Çmimi: €268,900/Total
  • Siperfaqe: 107 m²
  • Dhoma: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën