Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vila per shitje prane Rolling Hill Shitje / Sale

Lundër, Albania
€2,000/m2

Përshkrimi

Vila individuale 2 kate te stilit kontemporan me volume te ndryshme.

 • Vila nga 200 m2 deri ne 244 m2.
 • Rezidenca do te jete e perbere nga 104 vila individuale ne kodren pas rolling hills me nje gjelberim nativ te zones.
 • Vetem 11 minuta larg qendres se Tiranes me mundesi aksesi ne dy rruge ajo TR-EL dhe unaza e madhe e Tiranes.
 • Kodrina ku do zhvillohet kompleksi ka nje orientim perfekt.
 • Adresa: Lundër, Albania
 • Qyteti: Lundër
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 4, 2024 at 9:25 am

 • Çmimi: €2,000/m2
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Siperfaqe Trualli: 350 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 2
 • Viti i ndertimit: 15.07.2027

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355672016918 +355672016918

Pyetje për pronën