Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente per shitje ne Tirana Tower siperfaqe te ndryshme! Shitje / Sale

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania

Përshkrimi

Tirana Tower, një nga projektet më të reja moderne të kryeqytetit, e cila pozicionohet strategjikisht në nyjen kryesore qe te lidh Tiranen ne anen Lindore me malin e Dajtit, dy krahet e unazes se madhe dhe qendren e qytetit ne perendim. Afërsia me disa nga institucionet kryesore shtetërore, mjekësore, arsimore, shoqërore dhe tregtare, e bën një nga zonat më të preferuara.

Objekti do të ofrojë standart të lartë ndërtimi, cilësi në konstruksion e rifiniturë duke sjellë kështu konceptimin e të jetuarit në mënyrë cilësore dhe të bërit biznes në një zonë elitare. Kulla e madhe 34 kate do të ketë holl të dedikuar, ashensore me shpejtësi të lartë dhe shkallë anti-zjarr, sipërfaqe kati fleksibel dhe lartësi kati deri ne 3.40 metra, zgjidhje teknike për cdo kat, përfshirë dhe ato IT dhe elektrike. Njesit e biznesit të projektuara me stil dhe lartësi kati dhe me ekspozim maksimal, ambiente me akses nga disa rruge anët dhe mundësi parkimi në 5 kate nëntoke. Apartamentet e banimit do të kenë 2 dhe 3 orientime gjë e cila do t’ju mundësojë të kenë dritë natyrale gjithe kohen.

Apartamentet jane me siperfaqet te ndryshme.

Kompleksi parashikohet të mbarojë deri në fund te 2026.

Cmimi fillojne nga 1600Eur/m2

Kontakt 0672016918

Kontaktoni per me shume informacion

  • Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 4, 2024 at 9:15 am

  • Viti i ndertimit: 15.11.2026

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355672016918 +355672016918

Pyetje për pronën