Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent Komercial prane RTSH kati zero 230m2 + verande ne Jug, Perendim, Veri Shitet / for Sale

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania

Përshkrimi

Ambjent Komercial Premium

 • Siperfaqe objekti 230m2
 • Lartesi 5.5m jep mundesine te ndahet ne dy kate super funksionale.
 • Veranda ne 3 kordinata Jug, Perendim, Veri.
 • E pershtashme per cdo aktivitet me volume te ndryshme.
 • Mundesi per blerjen e katit -1 me sip 460m2
 • Arkitekture Moderne dhe Ekologjike
 • Objekti dorezohet ne mes te muajit Korrik 2025

Per te ditur me shume mbi pronen ju lutem na kontaktoni!

0672016918

 

 • Adresa: Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 4, 2024 at 9:23 am

 • Siperfaqe: 230 m²
 • Siperfaqe Trualli: 240 m²
 • Viti i ndertimit: 15.07.2025

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355672016918 +355672016918

Pyetje për pronën