Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shit/Blerje
€58,000€795/m2
Shit/Blerje

Apartament 2+1 per blerje Kompleksi Sportiv Ali Demi !!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 73

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

2 weeks ago

€58,000€795/m2

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 73

Apartamente ne Shitje

2 weeks ago

Qera / for Rent
€420/Month
Qera / for Rent

Komfort dhe i kendshem Apt 1+1 per qera Parku Kombetar Garda!!!

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 70

Apartamente me Qera

Ilir Cino

2 weeks ago

€420/Month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 70

Apartamente me Qera

2 weeks ago

Shitje / Sale
€1,250€65,000
Shitje / Sale

Apartament 1+1 per shitje ne Laprake

Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 52

Apartamente ne Shitje

Merita Xhepa

3 weeks ago

€1,250€65,000

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 52

Apartamente ne Shitje

3 weeks ago

dhene me qera/rented
€350
dhene me qera/rented

Apartament 2+1 per qira te Kopeshti Zoologjik

Rruga Eduard Mano, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banja: 2

Apartamente me Qera

Merita Xhepa

3 weeks ago

€350

Dhoma: 2Banja: 2

Apartamente me Qera

3 weeks ago

Me Qera
€350/Muaj
Me Qera

Apartament per qira, zyra-banim, sheshi Willson

Max Optika Sheshi Willson, Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 84

Apartamente me Qera

Olsi Cino

3 weeks ago

€350/Muaj

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 84

Apartamente me Qera

3 weeks ago

Shit/Blerje
€899/M2
Shit/Blerje

Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku-Xhamlliku, jug-perendim

Rruga Zihni Sako, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 109

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

3 weeks ago

€899/M2

Dhoma: 2Banja: 2m²: 109

Apartamente ne Shitje

3 weeks ago

Qera / for Rent
€1,100/Month
Qera / for Rent

Komfort dhe estetik apartament per qera 2+1 , prane Tvsh !

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

Ilir Cino

4 weeks ago

€1,100/Month

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

4 weeks ago

Me Qira
€450
Me Qira

Apartament 1+1 per qira te Liqeni Tiranes

Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1

Apartamente me Qera

Merita Xhepa

1 month ago

€450

Dhomë: 1Banjë: 1

Apartamente me Qera

1 month ago

Shit/Blerje
€149,500/Total
Shit/Blerje

Apartament, 2+1+parkim per shitje prane Liceut/Higjenes

Rruga Qemal Guranjaku, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 115

Apartamente ne Shitje

user CnO

1 month ago

€149,500/Total

Dhoma: 2Banja: 2m²: 115

Apartamente ne Shitje

1 month ago