Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Me Qera
€1/Muaj
Me Qera

Super penthouse me verande dhe parkim, per qira tel Nobis.

Nobis Wellnes Center, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 340

Apartamente me Qera

Olsi Cino

4 days ago

€1/Muaj

Dhoma: 2Banja: 2m²: 340

Apartamente me Qera

4 days ago

Shit/Blerje
€2,350/m2
Shit/Blerje

Penthouse per shitje 3+1+2 Rruga Kosovareve, sip226m2 .

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania

Dhoma: 3Banja: 3m²: 226

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 days ago

€2,350/m2

Dhoma: 3Banja: 3m²: 226

Apartamente ne Shitje

4 days ago

Ekskluzive
Shit/Blerje
€2,000/m2
Shit/Blerje

Penthouse per shitje 2+1, Rruga Kosovareve sip 147 m2 !!!

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 147

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 days ago

€2,000/m2

Dhoma: 2Banja: 2m²: 147

Apartamente ne Shitje

4 days ago

Shit/Blerje
€55,000/TOTAL
Shit/Blerje

Apartament 2+1 per shitje prane Tropikalit Durres !!!

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 115

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

2 weeks ago

€55,000/TOTAL

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 115

Apartamente ne Shitje

2 weeks ago

Qera / for Rent
€400/month
Qera / for Rent

Apartament 1+1 per qera Zyra Banim Rruga Kosovareve !!!

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 43

Apartamente me Qera

Ilir Cino

4 weeks ago

€400/month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 43

Apartamente me Qera

4 weeks ago

Shit/Blerje
€120,000/TOTAL
Shit/Blerje

Apartament 2+1 per blerje Pazari i Ri !!!

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 115

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

1 month ago

€120,000/TOTAL

Dhoma: 2Banja: 2m²: 115

Apartamente ne Shitje

1 month ago

Qera / for Rent
€500/Month
Qera / for Rent

Apartament 2+1 per qera prane Nobis Wellnes Center !!!

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 110

Apartamente me Qera

Ilir Cino

1 month ago

€500/Month

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 110

Apartamente me Qera

1 month ago

Me Qera
€1/Muaj
Me Qera

Vile-Hotel-Zyra per qira ne Qender te Tiranes

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania

Dhoma: 15Banja: 15m²: 1500

Ambjente Komerciale me Qera

Olsi Cino

2 months ago

€1/Muaj

Dhoma: 15Banja: 15m²: 1500

Ambjente Komerciale me Qera

2 months ago

Qera / for Rent
€450/Month
Qera / for Rent

Estetik dhe i rehatshem , apartament 1+1 per Qera REzidenca Kodra e Diellit 2

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 72

Apartamente me Qera

Ilir Cino

2 months ago

€450/Month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 72

Apartamente me Qera

2 months ago