Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambient komercial per shitje Shkolla 4Deshmoret-Medreseja Shit/Blerje

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
€200,000/Total

Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne nje pallat te ti, me hyrje kryesore nga kati perdhe,  lehtesisht I gjetshem dhe me akses nga rruga.

 

Sherben per cdo lloj biznesi,

 

Pjesa e poshtme mund te sherbeje, per lokal, pub, live music etj.

 

Siperfaqe ne to 204 m2

 

Paisur me guzhine, foni ,  tualete, etj.

 

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

Tarife sherbimi per bleresin 1%

  • Adresa: Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 21, 2023 at 11:40 am

  • Çmimi: €200,000/Total
  • Siperfaqe: 204 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën